A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Корисна інформація

Дата: від до Скинути

ЯК зберегти баланс між турботою та контролем?

Збереження балансу між контролем та турботою у стосунках в сімʼї є ключовим аспектом забезпечення здорових і щасливих стосунків. Ось кілька порад, які можуть допомогти в цьому:

22:46 01.08.2023

Які види насильства над дітьми караються законом?

Насильство над дітьми та нехтування їхніми інтересами можуть приймати різні форми, але завжди мають однакові наслідки – порушення фізичного та психічного здоров’я дитини, затримка соціалізації, а іноді й загроза життю.  

14:07 07.04.2023

БЕПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ: правила для підлітків

   Цього року питання безпечного користування мережею Інтернет, особливо для дітей та підлітків, надзвичайно актуальне. Зокрема, ризик натрапити на фейки та контент, який не відповідає віку; інформацію, яка викликає сум, страх чи сильну тривогу; зіштовхнутися з небезпечною ситуацією в онлайні збільшується під час воєнного стану.

00:56 05.03.2023

Як батькам реагувати на надмірні емоції своїх дітей

     Дорослішання дітей може супроводжувати надмірний прояв ними емоцій у різних життєвих ситуаціях. І доволі часто батьки збентежені цим, не знають, як краще реагувати на такі емоційні прояви. Вони можуть у відповідь не стримувати власних почуттів, що негативно впливає на стосунки з дитиною та емоційний стан родини в цілому.

00:43 05.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора