A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Спортивний туризм ТК "Rock"

Спортивний туризм — не олімпійський вид спорту з подолання певного відрізку земної поверхні, який називають маршрутом.

При цьому під «земною поверхнею» мається на увазі не лише ґрунтова поверхня Землі, але також і кам'яна, і водна тощо. Під час проходження маршруту долаються різні специфічні природні перешкоди. Наприклад, гірські вершини і перевали (у гірському туризмі) або річкові пороги (у сплавах річками).

Спортивний туризм має за мету спортивне удосконалення в подоланні природних перешкод. Це означає удосконалення всього комплексу знань, умінь і навичок, фізичної підготовленості, необхідних для безпечного пересування людини по місцевості. Для реалізації спортивної мети здійснюють подорожі, насичені природними перешкодами, що дає змогу класифікувати їх як спортивні походи.

Спортивним туризмом в Україні займається Федерація Спортивного Туризму України. Люди які займаються спортивним туризмом є спортсменами. Основною ідеєю спортивного туризму є участь спортсменів в спортивних походах, змаганнях із спортивного туризму, експедиціях та екскурсіях. 

Спортивний туризм є невід’ємною складовою загальнодержавної системи фізичної культури і спорту та спрямований на зміцнення здоров’я , розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини.

 Основні напрямки роботи гуртків:

- участь у змаганях та Чемпіонатах різного рівня ;
- участь у походах в межах селища, району, облаті та України;
- ознайомлення з природними багатствами та краєзнавчими надбаннями рідного краю.

Напрямки гурткової роботи закладу :

- туристське багатоборство;

- пішохідний туризм;

- велосипедний туризм.

Наші досягнення:

учасники наших гутрків були переможцями районних, обласних та(у складі збірної команди області)  Всеукраїнських та міжнародних змагань. 

Графік роботи гутрків:

середа та п'ятниця з 9-00 до 11-45, неділя з 10-00 по 15-45

Посилання на нашу сторінку у facebook

  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора