A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Спортивна сторінка

“Ніщо так не руйнує людину,

як тривале фізичне безділля”

(Аристотель.)

 

      Фізичне виховання — система заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я людини, загартування її організму, розвиток фізичних можливостей, рухових навичок і вмінь.
        Його завданням є створення оптимальних умов для забезпечення оптимального фізичного розвитку особистості, збереження її здоров’я, отримання знань про особливості організму, фізіологічні процеси в ньому, набуття санітарно-гігієнічних умінь та навичок догляду за власним тілом, підтримання і розвиток його потенціальних можливостей.

Основні нарямки роботи:

     Спортивне життя учнів закладу цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як дітей так і учителів, сприяють фізичному здоров’ю. Варто зазначити, що і ефективність уроків, систематичні тренування досвідчених учителів фізичної культури, майстрів своєї справи: Шевчука Руслана Дмитровича та Дідика Володимира Петровича – дають свої результати.
  Учні школи мають численні спортивні перемоги, є неодноразовими призерами різноманітних турнірів та змагань, конкурсів з баскетболу, волейболу, футболу – примножуючи славу школи.

       У спортивному залі Барської ДЮСШ проведено районні змагання з баскетболу 3*3 серед збірних команд територіальних громад.

       2 лютого 2022 року відбулися змагання з баскетболу, до участі у спортивних баталіях долучилися команди хлопців і дівчат КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка». У боротьбі серед дівчат ІІ місце зайняла команда 2005 року народження. Серед хлопців - ІV місце (команда 2005 року народження) та ІІ місце (2008 року).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора