A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Спортивна сторінка

“Ніщо так не руйнує людину,

як тривале фізичне безділля”

(Аристотель.)

 

      Фізичне виховання — система заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я людини, загартування її організму, розвиток фізичних можливостей, рухових навичок і вмінь.
        Його завданням є створення оптимальних умов для забезпечення оптимального фізичного розвитку особистості, збереження її здоров’я, отримання знань про особливості організму, фізіологічні процеси в ньому, набуття санітарно-гігієнічних умінь та навичок догляду за власним тілом, підтримання і розвиток його потенціальних можливостей.

Основні нарямки роботи:

     Спортивне життя учнів закладу цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як дітей так і учителів, сприяють фізичному здоров’ю. Варто зазначити, що і ефективність уроків, систематичні тренування досвідчених учителів фізичної культури, майстрів своєї справи: Шевчука Руслана Дмитровича та Дідика Володимира Петровича – дають свої результати.
  Учні школи мають численні спортивні перемоги, є неодноразовими призерами різноманітних турнірів та змагань, конкурсів з баскетболу, волейболу, футболу – примножуючи славу школи.

       У спортивному залі Барської ДЮСШ проведено районні змагання з баскетболу 3*3 серед збірних команд територіальних громад.

       2 лютого 2022 року відбулися змагання з баскетболу, до участі у спортивних баталіях долучилися команди хлопців і дівчат КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка». У боротьбі серед дівчат ІІ місце зайняла команда 2005 року народження. Серед хлопців - ІV місце (команда 2005 року народження) та ІІ місце (2008 року).

Дата: від до Скинути

17 жовтня у Якушенецькій громаді відбулися неймовірні зональні змагання з Гімназіади 2023-2024 навчального року з футболу

17 жовтня у Якушенецькій громаді відбулися неймовірні зональні змагання з Гімназіади 2023-2024 навчального року з футболу. Гордо представляючи Стрижавську громаду наша Стрижавська збірна команда показала найвищий рівень підготовки.

09:13 23.10.2023

У КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» проведено зональні змагання з настільного тенісу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Вінницького району.

У КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» проведено зональні змагання з настільного тенісу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Вінницького району.

09:05 23.10.2023

У КЗ «Ліцей№1 смт Стрижавка» проведено змагання з настільного тенісу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Стрижавської селищної ради.

У КЗ «Ліцей№1 смт Стрижавка» проведено змагання з настільного тенісу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Стрижавської селищної ради.

09:00 23.10.2023

У Стрижавській школі-ліцеї з 11.09. по 15.09.2023 року проходив Тиждень фізичної культури і спорту під гаслом «Спортивна та здорова родина – незламна та сильна Україна». Не виключенням став і цей рік.

У Стрижавській школі-ліцеї з 11.09. по 15.09.2023 року проходив Тиждень фізичної культури і спорту під гаслом «Спортивна та здорова родина – незламна та сильна Україна». Не виключенням став і цей рік.Протягом тижня у інформаційному куточку висіла виставка видатних олімпійців «Наші земляки на олімпійських аренах» та «Олімпійські ігри», проведено ранкову зустріч у формі гімнастичної зарядки, брали участь у змаганнях з естафети для середньої школи «Веселі старти». Учні змагалися у спритності та витривалості. Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти» та змагання з волейболу між 9-ми класами, І місце – 9-Б клас та ІІ місце – 9-А,В. Відбувся родинно-спортивний марафон «Спортивна та

08:48 23.10.2023

12 квітня 2023 року в рамках проведення Тижня здоров'я у КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» пройшов sport challenge «Спортивна гордість ліцею».

За умовами челенджу учні 6-11 класів пройшли різні спортивні естафети за які отримували бали, за підрахунками переможцями стали різні учні у різних номінаціях: кидки м’яча у кошик, підтягування на перекладині, штовхання гирі, стрибки на скакалці, передачі від стінки, жонглювання м’яча.

08:13 23.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора