A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Новини

Дата: від до Скинути

Міжнародний день миру

      Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

11:22 22.09.2023

День народження "Смайлика"

   19 вересня відзначається незвичне свято – день народження електронного «смайлика». У далекому 1982 році професор Скотт Фалман запропонував висловлювати настрій трьома символами: двокрапка, дефіс, закриваюча дужка :-). Згодом символ «усміхненого обличчя» став незамінним атрибутом електронного листування. Пізніше «смайлик» з'явився на листівках, футболках, рюкзаках, чашках та інших предметах.

13:36 21.09.2023

Поліцейські офіцери Стрижавської громади

      З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед дітей та молоді, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху до КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» завітали поліцейські офіцери Стрижавської громади, які провели інтерактивні заняття щодо дотримання правил дорожнього руху на вулицях та дорогах. Разом з тим, правоохоронці нагадали учням про використання світловідбивних елементів під час погіршення погодних умов та в темну пору доби.

14:13 20.09.2023

Тиждень фізкультури та спорту

       У КЗ "Ліцеї №1 смт Стрижавка" з 11.09. по 15.09.2023 року проходив Тиждень фізичної культури і спорту під гаслом «Спортивна та здорова родина – незламна та сильна Україна». Не виключенням став і цей рік.

09:45 20.09.2023

Вітання лісників з їх професійним святом

    Учні 3-Б класу (класний керівник Євтушенко Л.К.) КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» разом з головним шкільним лісничим Засіком В.В., привітали колектив Михайлівського лісництва з їх професійним святом, з яким наш заклад пов’язує давня дружба та співпраця.

12:31 18.09.2023

Профілактична бесіда з працівником ювенальної поліції

      До нашого закладу завітав представник Національної поліції України ГУНП у Вінницькій області ювенальний офіцер поліції Валерій Кравчук, який провів профілактичну бесіду, що присвячується профілактиці «Шахрайство» серед неповнолітніх.

11:42 14.09.2023

Перший дзвоник

      Кожного року 1 вересня в Україні відзначають День знань. У цей день в усіх школах України лунають "перші дзвоники", святкова музика та державний гімн України.

11:45 03.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора