A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Новини

Дата: від до Скинути

Тиждень першокласника

     Першого вересня у стіни КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» прийшли наші любі першокласники на перший у своєму житті шкільний дзвінок. Наша дружна шкільна родина зустріла їх тепло та приязно. За цей час наші найменші учні навчилися читати і писати, складати свої портфелики і планувати свій час, а головне - дружити і з повагою ставитися один до одного, співчувати та приходити на допомогу. Попереду багато доріг  і відкриттів, зустрічей і надій!

14:21 24.02.2023

Міжнародний день рідної мови

         21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Колектив 6-Б класу (класний керівник Мельник О.К.) КЗ "Ліцей №1 смт Стрижавка" щиро вас вітає і представляє демонстраційний захід "Рідна мова - народу основа".         Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і переможний поступ майбутній! Нехай материнське слово буде для вас усіх оберегом!

09:40 21.02.2023

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

      20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні - людей, що мужньо і хоробро відстоювали нашу Незалежність та нашу єдність. Людей, які вкотре довели, що Україна завжди боротиметься за свою свободу. Сміливість Героїв Небесної Сотні стала сміливістю для всього народу.

11:33 20.02.2023

Патріотичний фото-челендж "Наша сила в єдності"

    Сьогодні, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання. Це молоде свято, воно було засноване лише торік, указом президента Володимира Зеленського. Цього дня у багатьох містах відбулися акції, присвячені Дню єднання. КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» також приєднався до святкування з патріотичним фоточеленджом «Наша сила в єдності». 

12:24 16.02.2023

Конкурс "Зіркова мрія - 2023"

     27 січня 2023 року на базі КЗ «Ліцей №2 смт Стрижавка», з метою виявлення талановитої молоді, розвитку її природних здібностей та умінь, збереження й популяризації духовних надбань українського народу, зокрема кращих зразків пісенної та поетичної творчості, в рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2023» відбувся конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2023» серед здобувачів освіти Стрижавської селищної ради. Враховуючи реалії сьогодення, захід проводився в дистанційному форматі.

09:52 10.02.2023

Профорієнтаційний урок

      Кафедра біології поспілкувалася з учнями старших класів КЗ "Ліцей N1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області". Майбутніх абітурієнтів насамперед цікавить механізм вступу, особливості НМТ цього року, а також за яким фахом здійснюється підготовка у ВДПУ та зокрема на кафедрі біології.

11:09 06.02.2023

Профілактичний захід «Єдиний урок з безпеки»

       2 лютого 2023 р. працівником Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Юрієм Любавіним було проведено профілактичний захід «Єдиний урок з безпеки» для учнів та працівників КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка».

16:18 04.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора