A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Новини

Дата: від до Скинути

Профілактичний захід "Мінна небезпека"

      Представники Вінницького районного управління ГУ ДСНС України Вінницької області продовжують невтомно навчати здобувачів освіти правилам мінної безпеки. 15 березня старшим лейтенантом служби цивільного захисту Любавіним Юрієм було проведено профілактичний захід «Мінна небезпека» для учнів КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка». Крім правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, школярі дізналися більше про вимоги пожежної безпеки, а також безпеку на водних об'єктах.

14:07 15.03.2023

Конкурс "Проліски надії - 2023"

    КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» у рамках проведення фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії-2023». Взяли участь представники нашого закладу.

13:36 09.03.2023

Шевченкова весна

    Знов прийшла на землю Шевченкова весна. Сьогодні виповнюється 209 років з дня народження видатного українського поета, прозаїка, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Його ім'я увібрало в себе живу душу народу, стало часткою народного життя.

09:51 09.03.2023

Вітання жінок з 8 березня

       Шановні панянки!!! Вітаємо зі святом весни й жіночої краси! Бажаємо, щоб ця весна принесла у ваше життя приємні емоції та лише радісні спогади. Нехай усі нові починання будуть успішними та щасливими. А початок весни символізує початок чогось дуже бажаного та прекрасного у вашому житті! Нехай усі проблеми втечуть від вас разом із швидкими весняними струмками. Бажаємо, щоб краса розпускалася весняними квітами, здоров'я міцніло, як тепло за вікном, а в душі ясним сонечком зростало кохання! Зі святом! З повагою колектив 10-А клас КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка».

12:52 08.03.2023

Урок здоров'я "Ніжний вік. Як не наробити помилок"

      07.03 у КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» дитячим гінекологом Універсальної Подільської Клініки м. Вінниці  Кравчук Іриною Іванівною проведено урок здоров'я для учнів 8-11 класів на тему «Ніжний вік. Як не наробити помилок». Під час бесіди із лікарем дівчата обговорювали питання, які їх цікавили. Зустріч проходила в атмосфері доброзичливості та конфіденційності. Ірина Іванівна в доступній формі надала відповіді на всі питання дівчат.

12:17 08.03.2023

Демонстраційний захід "Сім'я, родина, Україна"

     Учнівський колектив 4-Б класу (класний керівник Беспетчук В.В.) продемонстрував онлайн захід «Сім’я, родина, Україна». Це свято згортувало учнів, розвило в них почуття обов’язку перед родиною та країною, формувати духовні та моральні цінності роду, родини, почуття гордості та гідності за свій рід; виховувати повагу до усіх членів родини, до своєї Батьківщини.

10:05 08.03.2023

Профорієнтаційна робота

     Проводилася профорієнтаційна робота з старшокласниками. Відбулася зустріч з представниками Національної академії Національної гвардії України.

13:57 06.03.2023

Профорієнтаційна зустріч

     У рамках тижня профорієнтації до КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» завітали представники ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфер послуг», ознайомили старшокласників з інформацією про училище, розповідали про переваги навчання саме в цьому навчальному закладі, про отримання в училищі таких сучасних, творчих та затребуваних професій, як «перукар», «слюсар», «кухар», «адміністратор по туризму» та ін.

13:48 28.02.2023

365 днів Незламності

       24 лютого 2023 року - рік широкомасштабної агресії росії проти України. Попри всі атаки, обстріли та провокації, Україна продовжує боротися за своє існування та захищати всі свої території. Мужність і стійкість українців, яких згуртувала війна, вразили світ. Ми неодмінно переможемо, відбудуємо нашу країну.

11:47 25.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора