A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Новини

Дата: від до Скинути

День матері

     День матері – це чудове свято, яке вшановує наших найрідніших матусь🌸 Мама є найріднішою людиною в житті кожного з нас. Ця жінка завжди поряд під час усіх найважливіших подій у житті, вчить та виховує навіть тоді, коли діти стають дорослими.     В Україні святкують День матері у другу неділю травня. 💐

16:57 14.05.2023

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

       Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (далі - УДЦНПВКТУМ) та Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій (ВОЦТСКЕ) проводять фестиваль-огляд «Ватра» (далі – Фестиваль), присвячений Дню Героїв за темами «Слава Героям», «Звитяга Нескорених», «Квітуча моя Україно», «Україна назавжди» тощо, за загальною тематикою, що розкриває бачення майбутнього України.

09:36 10.05.2023

Делегація з факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету ім. В.Стуса

              03 травня 2023 року до КЗ "Ліцей №1 смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області" завітала делегація з факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса: старший викладач кафедри історії України та спеціальних галузей історичної науки Кирило Ігорович Мєлєкєсцев, представник дискусійного клубу "Дражлива історія", студент магістратури ОП "Публічна історія" Сергій Вікторович Костюк, представниця незалежної студентської групи "Republic of Imagination", студентка бакалаврату ОП "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" Юлія Дмитрівна Паламарчук.

10:20 08.05.2023

День цивільного захисту

      В КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» в рамках проведення Дня цивільного захисту були організовані інформаційні хвилинки та бесіди на різну тематику. Учні створили книжку-лопорело та переглядали відео, які є надзвичайно актуальними у даний час - «Небезпечні знахідки», «Обережно міни!», вправи-тренінги «SOS»: правила виклику рятувальних служб за телефонами «101», «102», «103», «104». Відбулося відпрацювання практичних навичок евакуації при сигналах «Тривога», (пожежа, хімічна небезпека, обстріл).

14:30 01.05.2023

Дружини юних рятувальників-пожежників команда "Н2О"

        В умовах сьогодення розвиток руху  дружин юних рятувальників-пожежних є одним із пріоритетних напрямів діяльності територіальних органів ДСНС. Так, за активної участі керівництва КЗ "Ліцей №1 смт Стрижавка" 28.04.2023 року з метою пропаганди пожежної справи, виховання у молоді бачення пожежної безпеки та активізації руху дружин юних рятувальників-пожежників здійснено показовий виступ команди під назвою "Н2О" у кількості 9 учнів. По завершенню виступу учасники команди були заохочені солодким подарунком.

20:29 28.04.2023

Демонстраційний захід "Чорнобильська біда - трагедія, яка не дає про себе забути..."

              Кажуть, що час лікує рани, якими б болючими і давніми вони не були. Але є рани,  які болять усьому народові, усій нації, і час не зможе їх вилікувати. Одна із таких ран –  Чорнобильська трагедія.  Ми, колектив 9-А класу КЗ "Ліцей №1 смт Стрижавка" (класний керівник Доберчак Л.В.), низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха та зуміли зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної радіації у 1986 році.

08:41 26.04.2023

"Єдиний урок з безпеки"

      18 квітня 2023 року представником Вінницького ГУ ДСНС України у Вінницькій області Любавіним Ю.О. проведено «Єдиний урок з безпеки» у КЗ «Ліцеї №1 смт Стрижавка».

12:30 20.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора