A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Корисна інформація

 

 

 

Дата: від до Скинути

10 грудня - Міжнародний день прав людини

🤝10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день у 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини. Генеральна Асамблея проголосила Загальну декларацію прав людини як завдання, до виконання якого повинні прагнути всі народи і всі держави. Декларація прав людини спонукала людство до розробки та укладення численних конвенцій, декларацій та протоколів з прав людини, серед яких: 📎Європейська Конвенція захисту прав людини та основоположних свобод 1950 року; 📎Женевська конвенція про захист прав людини під час збройних конфліктів; 📎Декларація прав дитини; 📎Міжнародний пакт про громадянські і політичні права; 📎Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права. 12 травня 2022 року Рада ООН з прав людини схвалила Резолюцію щодо погіршення ситуації з правами людини в Україні внаслідок російської агресії. Резолюція наголошує на твердій прихильності суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та вимагає від російської федерації негайно припинити воєнні дії на території нашої держави. Дякуємо ЗСУ, сподіваємося на найближчу перемогу України, на повернення і дотримання всіх прав українців у вільній, суверенній, незалежній державі.

10:06 29.11.2023

5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтерів

Волонтери - це люди, які здійснюють надважливу допомогу, адже піклуються про безпеку громадян нашої держави, які внаслідок повномасштабного вторгнення рф до України залишились без власних осель, саме завдяки старанням волонтерів безліч громадян сьогодні отримують надзвичайно необхідну їм допомогу.

09:57 29.11.2023

3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю. Безбар’єрність – це бачити людей серцем.

Безбар’єрність – це бачити людей серцем. Відзначення цього дня має одну велику мету — привернення уваги до проблем людей з інвалідністю та захисту їхніх прав, гідності та добробуту.

09:53 29.11.2023

Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

09:51 29.11.2023

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

09:47 29.11.2023

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Фізичне та сексуальне насильство в умовах повномасштабної війни в Україні залишається однією з найбільш чутливих і гострих проблем, що потребує своєчасного реагування та підтримки від кваліфікованих фахівців.

09:38 29.11.2023

ПРОЄКТ "ПОРУЧ"

Психологи ПОРУЧ допомагають не лише підліткам, а й батькам, адже саме батьки мають не лише дати ради собі, але й підтримувати своїх дітей. У рамках проекту працюють також групи підтримки для вчителів, які зараз продовжують працювати з дітьми і потребують підтримки. Це непросто, тож зайвої підтримки тут не буває.

19:50 30.10.2023

ДИТЯЧА БРЕХНЯ: як навчити дитину бути чесною

З брехнею дітей коли-небудь стикаються всі батьки. Для дитини це один із способів пристосування до життя в суспільстві. Але причини того, що дитина говорить неправду, можуть бути найрізноманітніші.

09:32 05.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора