A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

Міжнародний день миру

Дата: 22.09.2023 11:22
Кількість переглядів: 10

      Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

       З нагоди Дня миру у КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» пройшли тематичні заходи. День розпочався флешмобом «Ми хочемо щастя і хочемо миру! Щоб голуб крилатий зберіг Україну!».

     Класними керівниками проведено бесіди «Мир на землі – радість у родині», створення аплікації «Голуб миру», ранкова зустріч «Боротьба за мирне майбутнє», години спілкування, круглі столи «Мир, перемога, життя – мрія у всіх нас одна!», фото-квести, інформаційні хвилинки.

       У шкільній бібліотеці організована виставка - огляд малюнків «Діти України за мир», творча майстерня (зроби листівку) «Голуб миру» та година спілкування «Хай буде мир віднині і довіку».

           Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора