Випускний 2023
В червні 2023 року в КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» відбулися урочистості з нагоди вручення свідоцтв випускникам 2023 року.
Випускний не міг бути без музики та яскравих пісенних номерів. Після виступів, директор Галина Комарчук вручила кожному з випускників: свідоцтв про закінчення школи.
Привітати випускників з вдалим завершенням школи з побажаннями в майбутньому лише найкращих звершень та успіхів завітали голова Стрижавської селищної ради - Михайло Демченко, начальник відділу освіти сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму - Світлана Томусяк, які вручили випускникам памʼятні подарунки – блокноти.
Батьки випускників своїм вітальним словом подякували учителям за важку працю та терпіння.
Вітаємо наших випускників, бажаємо успіхів у всіх починаннях, нехай у вам все вдається!